Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Capgemini i Unit4 ogłosiły dziś nawiązanie partnerstwa, na mocy którego aplikacje biznesowe i ERP firmy Unit4 trafią do oferty firmy Capgemini z zakresu BPO as a Stack (Business Process Outsourcing as a Stack).

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Partnerstwo to wzmacnia rozwiązania BPaaS oferowane przez firmę Capgemini i dodatkowo rozszerza jej portfolio sojuszy technologicznych, umożliwiając firmie oferowanie dużym przedsiębiorstwom dostępu do bardziej elastycznych rozwiązań typu back office w chmurze. W ramach rozwiązania ATO (assembled-to-order) firmy Capgemini aplikacje Unit4 będą połączone z usługami, procesami i infrastrukturą, zapewniając większą elastyczność w procesach z zakresu HR, zaopatrzenia oraz finansów i księgowości. Popyt na rozwiązania w modelach Software as a Service (SaaS) i Business Process as a Service (BPaaS) rośnie, gdyż przedsiębiorstwa chcą szybciej i przy niższych kosztach posiadania wprowadzać produkty na rynek, jednocześnie zwiększając innowacyjność i zaangażowanie klientów. Aplikacje biznesowe firmy Unit4 zapewniają elastyczność i lepsze doświadczenia klientów, odpowiadając na zapotrzebowanie z ich strony.

Partnerstwo to wykorzysta pozycję firmy Unit4 jako globalnego dostawcy rozwiązań ERP do wzmocnienia oferty firmy Capgemini z zakresu BPaaS — BPO as a Stack — w tym jej rozwiązania Virtual Company. Takie wzmocnione rozwiązania zapewnią możliwość wyboru przedsiębiorstwom, które chcą zmodernizować swoją infrastrukturę technologiczną w celu sprzyjania rozwojowi i umożliwienia swoim klientom:
  • Szybkiego i sprawnego reagowania na wyzwania biznesowe
  • Optymalizowania i przewidywania całkowitego kosztu usługi (zmiana kosztów z CAPEX na OPEX) 
  • Ograniczenia ryzyka związanego z wdrażaniem i dostawą (w porównaniu z ofertami indywidualnymi)
  • Sprzyjania wzrostowi przychodów 
  • Dostępu do skalowalnych rozwiązań, które sprawdzą się w przyszłości, są stabilne i kompleksowe
  • Łatwiejszego integrowania przejęć i dokonywania dezinwestycji

Oferty będą w szczególności skierowane do branży edukacyjnej, non-profit, usług profesjonalnych, handlu i finansów w najważniejszych regionach geograficznych: Skandynawii, Ameryce Północnej, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i rejonie Azji i Pacyfiku.
Popyt na rozwiązania w modelach Software as a Service (SaaS) i Business Process as a Service (BPaaS) stale rośnie, gdyż przedsiębiorstwom zależy na szybszym wprowadzaniu produktów na rynek przy niższych całkowitych kosztach posiadania, a jednocześnie na zwiększaniu innowacyjności w biznesie. Ponad dwie trzecie firm w ciągu następnych trzech lat będzie odświeżać swoje rozwiązania ERP — Business Process as a Service za pośrednictwem naszej oferty BPO as a Stack, w tym rozwiązania Virtual Company zapewniającego przedsiębiorstwom innowacyjne alternatywy z zakresu szybszego dostarczania zmian biznesowych przy obniżonych kosztach. Nasz sojusz z firmą Unit4 dodatkowo wzmocni nasze portfolio rozwiązań poprzez dodanie do niego nowej platformy technologicznej i zwiększenie możliwości wyboru dostępnych dla naszych klientów -Christopher Stancombe, CEO ds. Outsourcingu procesów biznesowych w Capgemini i członek Komitetu Wykonawczego Grupy
Anwen Robinson, Starsza wiceprezes i Menedżer ds. Globalnego ekosystemu partnerów w Unit4 stwierdziła:
Partnerstwo z firmą Capgemini wykorzysta nasze oprogramowanie ERP dla przedsiębiorstw i najlepsze w swojej klasie systemy finansowe, wspierając firmy w szybszym wdrażaniu procesów, szybszym reagowaniu na zmiany biznesowe i uzyskiwaniu lepszego stosunku wartości do ceny. Nasze rozwiązania chmurowe stworzone są z myślą o ludziach, a ich celem jest zwiększenie produktywności dzięki dostosowanym do branży, kompleksowym i łatwym do przyjęcia aplikacjom biznesowym. Ten sojusz ma strategiczne znaczenie w kontekście zwiększania wartości biznesowej, którą dostarczamy klientom, wzmacniania i rozwoju naszej marki globalnej oraz rozszerzania możliwości w zakresie dostarczania usług najwyższej klasy.
BPO as a Stack to oferowane przez firmę Capgemini rozwiązanie w modelu Business Process as a Service (BPaaS), mające na celu przyspieszenie wprowadzania produktów na rynek i obniżeniu całkowitego kosztu posiadania przy jednoczesnym zwiększaniu innowacyjności klientów. Rozwiązanie ATO (assemble-to-order) obejmuje różne warstwy, w tym usługi, procesy, aplikacje i infrastrukturę. Komponując stos z elementów istotnych dla konkretnego klienta, Capgemini działa jak partner dostarczający usługi, zapewniając właściwy dobór elementów i doskonałą integrację wszystkich czterech warstw stosu. Stosując zupełnie inne podejście niż tradycyjne proponowanie pełnej oferty usług (multi-tower — wiele dyscyplin) i korzystając z wielu dostawców, Capgemini pomaga klientom obniżać całkowity koszt posiadania przy jednoczesnym ograniczaniu ryzyka związanego z wdrażaniem i dostarczaniem, skupiając się na wynikach biznesowych.

Unit4 będzie również współpracować z Capgemini w charakterze tradycyjnego partnera SI i już uczestniczy w działaniach biznesowych w wielu krajach.

Źródło: Capgemini

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250