ERP24.PL -SER uruchamia Doxis Intelligent Content Automation
SER ogłosił wprowadzenie Doxis Intelligent Content Automation, rewolucyjnej platformy opartej na sztucznej inteligencji, która automatyzuje zrozumienie treści: dokumentów, faktur, danych, etc. i poprawia ich widoczność w przedsiębiorstwach. W efekcie zwiększa możliwości generowania przychodów i zmniejsza ryzyko.

 
 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Firmy są coraz bardziej uzależnione od środowiska IT, które wykorzystuje kombinację różnych najlepszych systemów od wielu rozmaitych dostawców, takich jak SAP, Salesforce czy Microsoft. Systemy te nigdy nie były jednak projektowane z myślą o wzajemnej współpracy. Skutkuje to brakiem świadomości treści posiadanych przez przedsiębiorstwo i sprawia, że zespoły pracują w wyizolowanych silosach informacyjnych. A taka sytuacja niesie ze sobą poważne ryzyko - przede wszystkim utraty przychodów i niezadowolenia klientów - mówi Dr John Bates, CEO SER. Doxis Intelligent Content Automation odpowiada na te wyzwania, łącząc wszystkie systemy, informacje i procesy, aby, dzięki mechanizmom sztucznej inteligencji, zapewnić łatwy, 360° przegląd treści i ich pełne zrozumienie. Przekłada się to na usprawnienie procesu podejmowania decyzji, maksymalizację przychodów i minimalizację ryzyka, pozwalając zarazem firmom na hybrydowe wykorzystywanie różnych rozwiązań informatycznych, najlepszych w swojej klasie. Firma SER, zgodnie ze swoją rolą wizjonera i pioniera, przekształciła klasyczne ECM w inteligentną automatyzację treści nowej generacji.


Rozszerzalne pakiety rozwiązań zintegrowane z ekosystemami biznesowymi


Jako część platformy Doxis Intelligent Content Automation, SER będzie oferować rozszerzalne zestawy rozwiązań pomagających rozwiązywać problemy powszechne w procesach biznesowych, takich jak procesy zakupu i płatności, obsługi klienta 360°, zarządzaniu pacjentami i inne, które dopiero nadejdą. Oferowane pakiety łączą różne rozwiązania oparte na przypadkach użycia i tworzą synergię dzięki połączeniu wglądów do informacji z różnych źródeł. Rozszerzenia Doxis SmartBridge umożliwiają łączenie z wieloma ekosystemami, w tym Microsoft, SAP i Salesforce. Rezultat: ujednolicony widok informacji, zautomatyzowane procesy między ekosystemami i lepszy wgląd w sytuację w przedsiębiorstwie.

Dostęp do kolejnych innowacji dzięki rozszerzonym pakietom subskrypcyjnym


Platforma Doxis Intelligent Content Automation będzie dostępna zarówno w chmurze w ramach subskrypcji oprogramowania, jak i jako system działający siedzibie firmy. Rozszerzone pakiety usług na platformie zawierają usługi managed SERvices, zaawansowany monitoring i dostęp na żądanie do spersonalizowanej wiedzy technicznej.

W 2022 roku z przyjemnością prezentujemy naszym klientom platformę Doxis Intelligent Content Automation, która gwarantuje im, że zawsze będą mieli bezpośredni dostęp do kolejnych innowacji, wprowadzanych przez nasz znakomity zespół. Wzmacniamy naszą pozycję lidera technologicznego w zakresie usług contentowych i wynosimy tę branżę oraz naszych klientów na nowy, wyższy poziom - komentuje Dr Gregor Joeris, Chief Technology Officer w firmie SER.


Źródło: www.sergroup.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top