przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów

Wiadomości

TETA - zarządzanie zaosbami ludzkimi, kadry i płace, systemy ERPOperator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. wdroży w 2010 roku pełny zakres funkcjonalny systemu TETA Personel.NET oraz aplikację TETA HRM.

Głównym celem wdrożenia jest usprawnienie działalności GAZ-SYSTEM S.A. poprzez zautomatyzowanie wszelkich procesów kadrowo-płacowych realizowanych w przedsiębiorstwie. Dodatkowym wsparciem dla działu personalnego firmy ma być uruchomienie zaawansowanych rozwiązań samoobsługi pracowniczej w aplikacji TETA HRM.

PAYROLL CENTERA - outsourcing HR, kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimiOptymalizacja kosztów jest priorytetem wśród zasad skutecznego zarządzania firmą, zarówno w okresie kryzysu, jak i prosperity gospodarczej. Proste redukcje zatrudnienia i wydatków zewnętrznych zwykle dają jednak krótkotrwałe efekty. Prawdziwy i stały wzrost efektywności korporacja osiąga poprzez przemyślaną restrukturyzację procesu zarządzania. Jednym z jej ważnych elementów jest outsourcing kadr i płac, który teraz w Polsce dostępny jest także za pośrednictwem Internetu.

GAVDI - HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, HCMGAVDI Polska w ramach współpracy z firmą Stump-Hydrobudowa Sp. z o.o. rozpoczęła nowy projekt ? wdrożenie oceny czasu pracy. Założeniem projektu jest usprawnienie procesów w zakresie zarządzania czasem pracy, obejmujących planowanie, rejestrację rzeczywistego czasu pracy, rozliczanie czasu pracy, raportowanie wyników rozliczenia.

TODISTodis Consulting Group wprowadził na polski rynek People Planner, rozwiązanie firmy Maconomy. System ułatwia zarządzanie czasem i kompetencjami konsultantów a w konsekwencji umożliwia firmie bardziej efektywne wykorzystanie specjalistów. Ma szczególne zastosowanie w pracy m.in. takich firm jak: firmy informatyczne, konsultingowe, audytorskie, agencje reklamowe, badawcze, kancelarie adwokackie, oraz inne organizacje z sektora usług profesjonalnych.

We wrześniu 2009 firma KEN Solutions rozpoczęła w Polsce sprzedaż systemu zarządzania procesem rekrutacji evolve?, który już od 7 lat jest rozwijany we współpracy z angielskim partnerem, firmą FCP Internet Ltd. System evolve? odniósł ogromny sukces w Wielkiej Brytanii, gdzie korzysta z niego kilkuset klientów z różnych branż. Teraz, za pośrednictwem KEN Solutions po raz pierwszy stał się dostępny na rynku polskim.

GAVDI - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, HRGAVDI Polska podpisała umowę o współpracy z firmą Open Text specjalizującą się w systemach ECM (Enterprise Content Management) - do zarządzania treścią przedsiębiorstwa. W ramach umowy GAVDI będzie oferować na polskim rynku Open Text Employee Information Management for SAP Solutions jako uzupełnienie SAP HR. Rozwiązanie zapewnia szybszy dostęp do dokumentów pracowniczych, obniżenie kosztów administrowania i zgodność z przepisami.

TETA - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, ERPWrocławska spółka wdroży system wspomagający zarządzanie zasobami ludzkimi TETA Personel.NET i TETA HRM w Katowickim Przedsiębiorstwie Meblowym ?Agata?. Prace rozpoczęły się w lipcu.

TETA - systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimi, ERP, HRWrocławska spółka wdroży systemy wspomagające zarządzanie zasobami ludzkimi TETA Personel i TETA HRM w firmach należących do grupy Danone. Pierwszy etap prac potrwa do końca bieżącego roku.

GAVDI -zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płaceGAVDI Polska zakończyła wdrożenie SAP HR w Fabryce Wagonów Gniewczyna SA. Główny cel projektu został zrealizowany - dane z modułów produkcyjnych wdrożonych przez IDS Scheer automatycznie spływają do modułu HR.

GAVDI - SAP, kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi, HRFirma GAVDI Polska podpisała z Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Randstad umowę, której przedmiotem jest wsparcie, serwis i utrzymanie aplikacji SAP HCM. W ramach zawartego kontraktu zaoferuje usługi swojego Centrum Wsparcia Aplikacji.

DELOITTE -  SAP,  ERP, zarządzanie zasobami ludzkimi, hrFirma Deloitte zakończyła wdrożenie rozwiązania wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi SAP HCM dla firmy Mota-Engil Polska S.A., należącej do Grupy Mota-Engil S.A. Celem projektu była optymalizacja procesów kadrowo-płacowych z zachowaniem zgodności z wytycznymi centrali Grupy w Portugalii, która wdrożyła system SAP kilka lat wcześniej.

GAVDI - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, hr, SAPKompania Piwowarska zainstalowała Replicator, narzędzie do tworzenia realistycznego środowiska testowego poprzez inteligentne kopiowanie danych rzeczywistych z systemu produkcyjnego HR na testowy, pomagające w testowaniu zmian wprowadzanych w działaniu przedsiębiorstwa.

SIMPLE  - systemy ERP, HRM, ERPPowiatowe Centrum Medyczne w Wieruszowie zdecydowało się na zakup i wdrożenie oprogramowania eSIMPLE.HRM. Celem umowy zawartej z SIMPLE Sp. z o.o. jest wsparcie procesu planowania i rozliczania dyżurów, celem optymalizacji zatrudnienia. PCM Wieruszów zaliczyć można do grona liderów reformy ochrony zdrowia drogą przekształcenia w spółkę prawa handlowego. PCM Wieruszów świadczy usługi medyczne mieszkańcom powiatu w oparciu o kontrakt z NFZ.

GAVDI  - zarządzanie zasobami ludzkimi, HR, kadry i płace, zarządzanie szkoleniamiTrwa realizacja czwartej fazy projektu oneHR w JT International (Japan Tobacco International), trzeciego producenta papierosów na świecie. W projekcie biorą udział konsultanci firmy GAVDI Polska.

GAVDI  - zarządzanie zasobami ludzkimi, ERPGAVDI Polska SA podpisała umowę o współpracy z firmą Nakisa, producentem rozwiązania SAP TVN (SAP Talent Visualization by Nakisa). W ramach umowy będzie oferować na polskim rynku rozwiązanie do zarządzania talentami.

TETA  - ERP, systemy ERP, HR, zarządzanie zasobami ludzkimiWrocławska spółka z powodzeniem zakończyła wdrożenie 9 modułów wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi wchodzących w skład systemu ERP TETA Constellation i TETA HRM w Olympus Polska. Prace trwały niecały rok.

BCC - ERP, HRW kwietniu br. BCC podpisało kontrakt na dostawę i wdrożenie systemu SAP HR w Kopalni Węgla Brunatnego ?Konin? w Kleczewie S.A. Rozwiązania będą wspierać obsługę około 4000 pracowników kopalni ?Konin?.

TETA - Systemy ERP, HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, MRP, Business IntelligenceWrocławska spółka informatyczna dostarczy i wdroży w firmie General Logistics Systems Poland systemy TETA Personel.Net oraz TETA HRM - rozwiązania wspieracje zarządzanie zasobami ludzkimi. Prace potrwają do końca sierpnia 2009 r.

COMPSOFT - systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, ERPCOMP Soft zakończył wdrożenie wybranych elementów systemu ERP MAAT w banku Spółdzielczym w Chłopicach. To już setny bank spółdzielczy wykorzystujący oprogramowanie firmy COMP Soft.

PAYROLLCENTERA - kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi, outsourcingUCMS Group, do którego należy PayrollCenter Sp. z o.o. - dostawca usług BPO i systemu Quinyx WorkForce do administrowania kadrami i płacami- zamknął pierwszy kwartał 2009 r. 26% wzrostem dochodów w stosunku do pierwszego kwartału 2008 roku.

ORACLE - zarządzanie zasobami ludzkimi, Business Intelligence, Hurtownie danychFirma doradcza Deloitte, wspólnie z Obszarem Rozwoju Systemów Banku, przeprowadziła w Banku Zachodnim WBK SA pierwszą fazę wdrożenia aplikacji zbudowanej z wykorzystaniem pakietu Oracle Hyperion w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Realizacja projektu pozwoliła na istotną optymalizację procesu planowania i kontroli wykonania budżetu kosztów osobowych.

BPSC - Systemy ERP, HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płaceSystem mHR, jeden z najważniejszych produktów w ofercie BPSC SA, został poszerzony o nową funkcjonalność. Dzięki wzbogaceniu o moduł wspomagający Zarządzanie Przez Cele (ZPC), ten w pełni polski system obejmujący całościowo obszar Human Reasources, umożliwia wparcie zarządzania organizacją oraz realizacji jej celów biznesowych przez każdego z pracowników.

GAVDI - HR, HCRM, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płaceSystemem SAP HCM posiłkują się w Polsce największe przedsiębiorstwa, zatrudniające dziesiątki tysięcy pracowników. Jego funkcjonalność od niedawna stała się również dostępna dla mniejszych firm - na rynku pojawił się HR Box - system kadrowo-płacowy - prekonfigurowany autorstwa firmy GAVDI Polska, bazujący na SAP HCM.

SIMPLE - systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, ERPPrzedstawiciele ERA i SIMPLE SP. z o.o. podpisali kontrakt na wdrożenie oprogramowania wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi opartym na autorskim rozwiązaniu eSIMPLE.HRM. eSIMPLE.HRM będzie wspomagał kierownictwo firmy ERA w planowaniu, harmonogramowaniu, rejestracji, kontroli rozliczaniu czasy pracy pracowników, w szczególności przy wykorzystaniu mechanizmów równoważnego czasu pracy. Oprogramowanie zostanie dostarczone wraz z modułem SIMPLE.ERP-Personel, który będzie odpowiadał za obsługę kadrowo-płacową pracowników.

BPSC - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, hr, hrm, ERPW rok po dołączeniu do oferty BPSC system mHR zyskał nową wersję ? 2.0. Oprogramowanie wspierające wszystkie obszary Zarządzania Kapitałem Ludzkim przedsiębiorstwa dostępne jest teraz on-line. Bezpośredni dostęp do serwera z każdego miejsca oraz możliwość korzystania z systemu w ramach outsourcingu to główne korzyści, jakie daje odmieniony mHR.

Firma ZETO S.A. w Poznaniu wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie wspomagające działania związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi. System mHR przygotowany został przez doświadczonego na polskim rynku dostawcę oprogramowania, firmę BPSC oraz praktyków zarządzania i HR, firmę konsultingową Alta.

PAYROLLCENTER - HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płaceUżytkownicy systemu Qunix WorkForce do administrowania kadrami i płacami w modelu on-demand używają już najnowszej jego wersji - Quinyx WorkForce 3.0. Upgrade do tej wersji odbył się całkowicie bezpłatnie i praktycznie niezauważalnie dla jego użytkowników. A to dlatego, że korzystający z Qunix WorkForce nie instalują go na swoich serwerach firmowych, tylko korzystają z wybranych funkcjonalności poprzez Internet.

SENTE - systemy ERP, MRP, kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi, RCPFirma SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. wdraża system kadrowo ? płacowy w szpitalu w Żurominie. Placówka zdrowia wybrała aplikację, która pozwoli jej na kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi wsparte.

GAVDI - HR, HCM, Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, Zarządzanie zasobami ludzkimiWe współczesnej gospodarce zarządzanie kosztami osobowymi staje się coraz istotniejsze, zwłaszcza dla firm, które w dużej mierze bazują na kapitale intelektualnym. Wdrożony w Agorze moduł planowania wynagrodzeń to autorskie rozwiązanie firmy GAVDI Polska oparte na systemie SAP HCM (Zarządzanie Kapitałem Ludzkim), które spółkom o złożonej strukturze organizacyjnej umożliwia elastyczne planowanie wynagrodzeń i zatrudnienia oraz pozwala na efektywne zarządzanie dyscypliną kosztową.

ATOS ORIGIN - Zarządzanie Zasobami LudzkimiAtos Origin, europejski lider w dziedzinie dostawców technologii informatycznych, został wybrany głównym dostawcą systemu IT do zarządzania zasobami ludzkimi dla francuskich sił powietrznych. Jest to kolejne wdrożenie firmy dla sektora publicznego na tak dużą skalę.

MACROLOGIC - systemy ERP, Kadry i płace, zarządzanie zaosobami ludzkimiMacrologic wdrożył w Medicover rozwiązanie Xpertis Personel w obszarze zarządzania kadrami i płacami oraz rozwiązanie Xpertis Kompetencje. System służy do prowadzenia badań kompetencji i oceny 3 tys. pracowników. W ramach projektu uruchomiono portal Serwis Pracowniczy, działający na platformie Xpertis CMS.

EXTERNALSERVICES  - HR, outsourcing kadr i płac, kadry i płaceExternal Services, spółka z Grupy BCC, specjalnie na potrzeby outsourcingu procesów biznesowych opracowała wzorzec SAP HR. Z autorskiego rozwiązania spółki mogą skorzystać firmy, które zdecydują się na outsourcing kadr i płac z External Services.

GAVDI - zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płace, HRNajwiększemu kolejowemu przewoźnikowi pasażerskiemu w kraju ? PKP Przewozy Regionalne ? udała się nie lada sztuka: w niespełna miesiąc zaimplementował fragment systemu SAP HCM (zarządzanie zasobami ludzkimi), obsługujący płace potężnej, ponad 3-tys. grupy maszynistów. Partnerem wdrożeniowym była specjalizująca się w takich rozwiązaniach spółka GAVDI Polska.

SENTE - systemy ERP, CRM, zarządzanie zasobami ludzkimiFirma SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. rozpoczęła wdrażanie programu SENTE Personel w firmie Jagram ? Pro S.A. To kolejna firma, która wdraża nowoczesne oprogramowanie marki Sente wspomagające zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

WORKINGDOC - naliczanie płacMożliwość prowadzenia precyzyjnego rozliczania pracy, zarówno z punktu widzenia wykonawcy jak i zleceniodawcy staje się elementem niezbędnym dla obu stron. W przypadku prawników, pracowników agencji reklamowych czy też niezależnych konsultantów taki rodzaj naliczania wynagrodzenie stał się niemal normą. Czy istnieje sposób by rzetelnie obliczyć czas przepracowany przez pracownika?

PODOBNE

 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250