Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
MicroStrategy® ogłosił w tym tygodniu, że najnowsza wersja MicroStrategy 2019 jest już dostępna. Jest to pierwsza na rynku platforma oferująca HyperIntelligence™, transformational mobility i federated analytics. Oficjalne wypuszczenie nowej wersji poprzedziło uruchomienie dzwonu nowojorskiej giełdy papierów wartościowych NASDAQ przez założyciela, przewodniczącego zarządu, prezesa i CEO firmy MicroStrategy, Michael’a J. Saylor’a oraz przedstawicieli zarządu firmy.

REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 
 
Z dumą prezentujemy MicroStrategy 2019, pierwszą platformę do analityki i mobilności dla przedsiębiorstw, która zapewnia informacje potrzebne organizacjom w każdym momencie dnia" - powiedział Saylor. "W analityce biznesowej liczy się czas, a gdy sekundy mają znaczenie, nie ma miejsca na oczekiwanie na dane, od których dzieli jedno kliknięcie - nie wspominając już o czasie, potrzebnym do odnalezienia niezbędnych zestawów danych za pomocą analityki samoobsługowej. Dzięki technologii HyperIntelligence informacje stają się oczywiste. Dane o klientach, produktach i pracownikach w naturalny sposób są pokazywane natychmiast – bez żadnych kliknięć myszki - na ekranie, głosowo lub nawet na obiektywie aparatu.
HyperIntelligence inspiruje, dostarczając kontekstowych informacji

MicroStrategy 2019 wprowadza HyperIntelligence, nową klasę inteligencji biznesowej dla przedsiębiorstw, która przeobraża sposób pozyskiwania informacji niezbędnych do podejmowania decyzji każdego dnia. Z MicroStrategy 2019, dzięki funkcjonalności HyperCardTM, organizacje mogą wprowadzać informacje bezpośrednio do wykorzystywanych w pracy narzędzi, które prezentują w jasny i czytelny sposób najważniejsze dane i wskaźniki KPI na temat produktów, klientów, ludzi i innych.

Użytkownicy biznesowi mogą najechać kursorem na podświetlone słowo kluczowe, aby wyświetlić wszystkie informacje dostępne na tzw. HyperCard na stronach oraz w aplikacjach internetowych, takich jak email, Salesforce czy Office 365.

MicroStrategy 2019 umożliwia organizacjom bezproblemowe łączenie i wyświetlanie informacji z ponad 200 źródeł danych przedsiębiorstwa. Organizacje mogą, na przykład, wdrażać HyperCard klienta dla swoich przedstawicieli handlowych. Ta karta może przedstawiać informacje pochodzące z Salesforce.com, Marketo lub innych zasobów danych przedsiębiorstwa. Ilekroć handlowcy widzą nazwy swoich klientów w mailach, arkuszach kalkulacyjnych, CRM, LinkedIn, wyszukiwarce Google lub innych stronach internetowych, MicroStrategy natychmiast podświetla nazwę klienta. Przedstawiciel handlowy może po prostu najechać kursorem na podświetlone słowo, aby wyświetlić kartę, która ma wskazywać ważne kluczowe wskaźniki efektywności i odpowiednie informacje.
W biznesie celem jest dostarczanie informacji zarówno we właściwym, jak i w rzeczywistym czasie, aby pracownicy mogli podejmować precyzyjne decyzje w ciągu sekund, minut, godzin i dni - powiedział R "Ray" Wang, główny analityk, założyciel i przewodniczący firmy Constellation Research, Inc. Wiodące organizacje budują skalowalną, otwartą platformę, która pozwala swoim zespołom podejmować lepsze i szybsze decyzje oraz dążyć do automatyzacji tych decyzji w czasie. Przyjęcie tego podejścia może doprowadzić do poprawy generowania przychodów, skróconego czasu oczekiwania, lepszej przepustowości i większego zadowolenia klientów.


HyperCards są niezwykle łatwe do zbudowania i wdrożenia - umożliwiając organizacjom szybkie rozpoczęcie pracy z aplikacjami HyperIntelligence, które korzystają z różnych bazowych systemów danych. HyperCards są nie tylko wartościowe pod kątem codziennego użytku, ale także działają również jako starter dla organizacji, aby wykorzystać zalety uczenia maszynowego w aplikacjach, z których ludzie korzystają każdego dnia.

Transformacja mobilna wprowadza inteligentne rozwiązania dla działań każdej firmy

Posiadanie natychmiastowego dostępu do informacji jest coraz bardziej istotne dla mobilnych pracowników, którzy muszą stale podejmować i rejestrować krytyczne decyzje. MicroStrategy 2019 umożliwia stworzenie przewagi konkurencyjnej na rynku. Nowa platforma jest dopasowana do różnych funkcji lub roli - na smartfonach i tabletach, z systemami iOS i Android. Analitycy, programiści i architekci mogą tworzyć aplikacje, korzystając z dowolnej strategii:

  • Mobilne dossier - interaktywne książki analityczne, dostępne na smartfonach i tabletach;
  • Brak konieczności przeciągania i upuszczania kodu – dla brandowanych aplikacji niestandardowych, które mobilizują systemy, procesy i aplikacje; lub
  • Rozwój dostosowany do potrzeb klienta - dzięki pakietom SDK dla systemów iOS i Android, które umożliwiają programistom rozszerzanie zawartości MicroStrategy w swoich aplikacjach i rejestrowanie transakcji przy użyciu kodu XCode lub JavaScript.

Analityka federacyjna łączy narzędzia, które użytkownicy uwielbiają z platformą, której ufają

Niektóre decyzje wymagają od użytkowników biznesowych przeanalizowania informacji na kilka godzin lub dni przed podjęciem decyzji. W przypadku decyzji, które wymagają więcej czasu, potężny silnik analityczny MicroStrategy 2019, wszechstronne zestawy narzędzi, różnorodne złącza danych i skalowalna, otwarta architektura pomagają organizacjom dysponować zaufanymi danymi, których potrzebują do skalowania analiz. Co więcej, organizacje mogą teraz z łatwością ładować narzędzia, z których korzystają ich użytkownicy końcowi - takie jak Microsoft Power BI, Tableau i Qlik - przez łatwe łączenie ich z platformą MicroStrategy 2019 w celu uzyskania jednej wersji prawdy. Wstępnie skonfigurowane konektory do tych narzędzi do wyszukiwania danych umożliwiają użytkownikom wizualizację i interakcję z zaufanymi zestawami danych, które można skalować bez zakłócania ich dotychczasowych nawyków pracy. Nowe wydanie umożliwia organizacjom zwiększenie zasięgu ich zasobów danych i publikowanie zarządzanych oraz certyfikowanych danych, z których mogą korzystać analitycy przy pomocy wybranych narzędzi.

Optymalizacja pod kątem usług Amazon Web Services i Microsoft Azure

MicroStrategy 2019 to przełomowa platforma analityczna o spójnej architekturze od lokalnych rozwiązań do najpopularniejszych środowisk chmurowych. Platforma działa standardowo na AWS i Microsoft Azure, aby zapewnić wyjątkowe bezpieczeństwo, wydajność, niezawodność i wsparcie - dzięki czemu aplikacje analityczne i mobilne są gotowe do skalowania. Dzięki nowej konsoli MicroStrategy CloudTM działy lub duże przedsiębiorstwa mogą uruchomić w pełni skonfigurowaną i gotową do użycia analitykę korporacyjną oraz projekty mobilne w mniej niż 30 minut. Administratorzy mogą kontrolować swoje środowiska na AWS lub na Microsoft Azure za pomocą jednej konsoli, co ułatwia ich uruchamianie, zatrzymywanie, zmienianie rozmiaru i wyłączanie w razie potrzeby.

Klienci mogą teraz wdrażać MicroStrategy na AWS w centrach danych w różnych lokalizacjach: Północnej Wirginii, Ohio, Oregonie, Irlandii, Frankfurcie, Londynie, Sydney, Tokio, Singapurze, Seulu i Kanadzie. MicroStrategy na platformie Azure for Teams będzie dostępne we wschodniej części USA i zachodniej części UE.

Nowe funkcje dla większych korzyści w całej organizacji

MicroStrategy 2019 wprowadza wiele funkcji i ulepszeń dla użytkowników dla całej organizacji - w tym administratorów, analityków, konsumentów, naukowców zajmujących się danymi, programistów i użytkowników biznesowych. Wśród nich znalazły się MicroStrategy LibraryTM, zapewniające spersonalizowany portal do analiz w internecie i na urządzeniach mobilnych, funkcja DossierTM, umożliwiającą analitykom tworzenie interaktywnych książek analitycznych, a także Natural Language Querying (NLQ), nowe integracje dla R i Pythona czy nowa MicroStrategy Workstation, zapewniającą nowoczesny interfejs do wykonywania administracyjnych i rutynowych zadań związanych z zarządzaniem.

Wierzymy, że MicroStrategy 2019 to nasz największy przełom w dziedzinie analityki od ponad dziesięciu lat" - powiedział Tim Lang, wiceprezes i CTO w MicroStrategy Incorporated. "Po raz pierwszy użytkownicy biznesowi nie muszą szukać odpowiedzi – to odpowiedzi przychodzą do nich. Oprócz naszej rewolucyjnej oferty HyperIntelligence, MicroStrategy 2019 uwzględnia ponad 5000 próśb klientów i nowe możliwości, dzięki czemu jest najbogatszą, najwyższej jakości wersją, jaką kiedykolwiek wprowadziliśmy na rynek.


Źródło: Microstrategy

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT