Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Comarch rusza z promocją „Terabajt dla biznesu za darmo”. Wszyscy użytkownicy, którzy założą konto w usłudze Comarch IBARD, otrzymają bezpłatnie 1 terabajt miejsca w chmurze. Z darmowego konta będzie można korzystać przez rok od momentu rejestracji w usłudze.


REKLAMA:
snt button 250 2019
 
 
Promocja rusza 11 października i potrwa do końca marca 2019 roku.

Comarch IBARD to wydzielona dla każdego użytkownika przestrzeń dyskowa w chmurze Comarch, na której można bezpiecznie przechowywać dane. Usługa posiada funkcjonalność backupu danych, która pozwala przywrócić przypadkowo usunięte pliki, foldery oraz bazy danych. Proces tworzenia kopii zapasowej jest w pełni zautomatyzowany i pozwala na pełną konfigurację. Rozwiązanie nie wymaga pomocy działu IT i pozwala pracownikom na samodzielne tworzenie zadań backupu wybranych plików, folderów, baz dany z komputerów, urządzeń mobilnych oraz lokalizacji sieciowych.

Dodatkowo Comarch IBARD pozwala m.in. na szybką i efektywną wymianę danych pomiędzy współpracownikami, a także na wspólną edycję dokumentów, dzięki możliwości współdzielenia plików i katalogów oraz nadawania użytkownikom określonych uprawnień do odczytu i edycji.

Zasady promocji

Promocja umożliwia bezpłatny dostęp do usługi Comarch IBARD o pojemności 1 terabajta (1TB) oraz funkcjonalność konta Enterprise na okres jednego roku. Z oferty mogą skorzystać użytkownicy przynajmniej jednego z systemów Comarch ERP: Optima, Altum, XL lub klienci korzystający z usług: Comarch ERP XT wykupionej na rok, Comarch ERP Optima w modelu usługowym, Comarch ERP Altum Online lub Comarch ERP XL Online. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta w usłudze Comarch IBARD.

Źródło: www.comarch.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250 2019