Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Polski oddział światowej organizacji Pantos Logistics zakupił system Teta Air – predefiniowane oprogramowanie HR udostępnione w modelu SaaS.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Pantos Logistics to jedno z największych przedsiębiorstw światowego rynku transportu i logistyki. Firma świadczy kompleksowe usługi dla około 2500 klientów z różnych branż, takich jak elektronika, maszyny, chemikalia, rafinacja ropy naftowej, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia czy moda. Pantos Logistics posiada swoje odziały niemal w każdym kraju na świecie – również w Polsce. Polska filia organizacji właśnie zdecydowała się na zakup innowacyjnego rozwiązania IT autorstwa Unit4 Polska – systemu Teta Air.
W branży logistycznej poprzez efektywność rozumiemy wykonywanie zadań na czas i z najwyższą możliwą starannością. Nasza organizacja ma w tej materii ogromne doświadczenie – istniejemy na rynku od 1977 roku i przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie pozycję sprawdzonej marki w swojej branży. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy skupiali się przede wszystkim na wykonywaniu swoich głównych zadań, poświęcając przy tym jak najmniej czasu na realizowanie obowiązków administracyjnych - dzięki temu odciążymy ich, a przy okazji zwiększymy produktywność organizacji. Nasza rozproszona struktura wymaga pracy na jednolitym rozwiązaniu oraz wspólnych procesach biznesowych w zakresie HR. W zrealizowaniu tego planu pomoże nam system Teta Air od Unit4 Polska. – mówi Anna Maria Kołt z Pantos Logistics Poland.
Pantos Logistics to symbol prężnie działającej i stale rozwijającej się organizacji. Cieszymy się, że tak duża firma z branży logistycznej zdecydowała się usprawnić swoje procesy kadrowe przy pomocy naszego rozwiązania Teta Air. To w pełni funkcjonalny system do obsługi twardego HR, z platformą self service (Teta ME) dostępną online, zarówno dla pracownika jak i dla managera. Dzięki Teta ME, pracownik może złożyć wniosek urlopowy, deklaracje PIT, zweryfikować swoje dane osobowe i docelowo rozliczyć czas pracy. Menedżer ma dostęp do danych dotyczących wniosków pracownika i może je akceptować online. Jesteśmy pewni, że uruchomione w ramach usługi Teta Air funkcjonalności wesprą Pantos Logistics w osiąganiu kolejnych sukcesów biznesowych. – mówi Mateusz Łaba z Unit4 Polska.
Źródło: www.unit4.com/pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250