Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
InsERT – lider polskiego rynku systemów do zarządzania dla małych i średnich firm – został laureatem IT Champion Polska "Mistrzowie nowych technologii".

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Zwycięstwo w kategorii: Oprogramowanie dla MŚP zapewniło głosowanie czytelników i sympatyków magazynu IT Reseller oraz werdykt niezależnej kapituły, w której skład weszli dziennikarze z branży IT.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ przyznawane jest zarówno przez czytelników, którzy są po prostu użytkownikami naszych systemów, jak i specjalistów w branży. Od lat tworzymy systemy wsłuchane w potrzeby firm – funkcjonalne, proste w obsłudze i zgodne ze stanem prawnym – mówi Tomasz Sokołowski, dyrektor marketingu i sprzedaży, InsERT S.A.
Gala IT CHAMPION 2018 – MISTRZOWIE NOWYCH TECHNOLOGII, w trakcie której nagrodzono najlepszych w branży IT, odbyła się w warszawskiej Hard Rock Cafe. Wśród laureatów znaleźli się czołowi przedstawiciele branży – producenci i dystrybutorzy, firmy małe i duże, polskie oraz zagraniczne. Wszyscy oni wyróżnili się w minionym roku i znaleźli się w centrum zainteresowania branży.

InsERT i jego programy wspomagające zarządzanie firmą doceniają klienci i specjaliści. Potwierdzają to przyznawane regularnie nagrody i certyfikaty, takie jak Złoty Laur Klienta, Dobra Marka, Złoty Paragon, Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play czy Gazele Biznesu. Strategia spółki polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania zróżnicowanych odbiorców. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów czy rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac.

W ciągu ostatnich lat producent wprowadził na rynek wiele nowych produktów, m.in. InsERT nexo – pakiet sześciu zintegrowanych programów, kompleksowo wspomagających zarządzanie, aplikację vendero, umożliwiającą założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu, a także nowoczesną odsłonę systemu szybkiej sprzedaży detalicznej – Subiekt Sprint 2.

Dotychczas InsERT sprzedał blisko 700 tys. licencji, a do najbardziej popularnych systemów producenta należą: Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo, Gratyfikant nexo, Gestor nexo, systemy linii InsERT GT, vendero oraz Navireo ERP.

Źródło: www.insert.com.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250