przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Sukcesem zakończyło się kolejne wdrożenie realizowane przez Specjalistów SIMPLE w branży edukacyjnej. Do grona szkół wyższych wykorzystujących system SIMPLE.EDU dołączyła kolejna, znana i jedna z najstarszych uczelni filmowych na świecie – Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Zrealizowany projekt, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych, pozwoli na zwiększenie efektywności w zarządzaniu Uczelnią.

Spółka dostarczyła i uruchomiła wielomodułowy system do zintegrowanego zarządzania Uczelnią - SIMPLE.EDU w obszarach:
 
  • Dziekanat • Rozliczenia Finansowe
  • Wirtualny Dziekanat
  • Krajowe Ramy Kwalifikacji
  • Rekrutacja
  • Rozliczenie Dydaktyki

potwierdzając tym samym swoją pozycję lidera wśród dostawców rozwiązań dla Szkół Wyższych.

 
SIMPLE od wielu lat jest liderem rynku dostawców zintegrowanych systemów informatycznych dla Szkół Wyższych. Z naszych usług skorzystało już ponad 80 uczelni, które doceniają to, że dostarczamy nie tylko sam produkt, ale także konsulting. Pokazujemy jak wykorzystywać systemy, aby poprawić zarządzanie procesami wewnątrz organizacji. – skomentował podpisanie umowy Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Zdecydowaliśmy się na wdrożenie SIMPLE.EDU w obszarze dziekanatowym, ponieważ rozwiązanie spełniło kompleksowo nasze wymagania. Zaimplementowany system umożliwił nam wykonanie kroku naprzód w zakresie rekrutacji, planistyki i sprawozdawczości, optymalizując tym samym szereg procesów zarządzania informacją. Platforma SIMPLE.EDU zapewniła również usprawnienie komunikacji pomiędzy uczelnią a studentami i zwieńczyła zabiegi Uczelni w zakresie technologicznego upgrade’u stosowanych w niej rozwiązań. Profesjonalizm specjalistów SIMPLE podczas analizy przedwdrożeniowej, jak i samego wdrożenia utwierdził nas w przekonaniu o dobrym wyborze Spółki jako dostawcy zintegrowanego systemu – komentuje Joanna Wesołek, Zastępca Kierownika Działu Rektorskiego i Organizacji Studiów w Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.
Realizacja projektu przebiegła zgodnie z założeniami określonymi w umowie. Dzięki zaangażowaniu całego Zespołu projekt przebiegł terminowo, co przełożyło się na pozytywny odbiór i końcową satysfakcję Klienta - dodał Dariusz Wojnar, Kierownik Projektu.
Początki Uczelni sięgają 1948 roku, co daje szkole miano jednej z najstarszych uczelni filmowych na świecie. Szkoła kształci studentów w dziedzinie sztuki filmowej, telewizyjnej, fotograficznej i aktorskiej.

Nauka obejmuje praktyczne zajęcia warsztatowe oraz teorię i historię kultury i sztuki, wszystko po to, aby dać studentom wszechstronną wiedzę do wykonywania wybranych zawodów, wspomagając rozwój artystyczny i naukowy.

Źródło: www.simple.com.pl

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250