Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Altab SA, najbardziej referencyjny partner SAP w Polsce, został wyróżniony podczas SMB Innovation Summit w Nicei. Wydana przez firmę księga referencyjna, prezentująca sukcesy dynamicznie rozwijających się polskich firm, inwestujących w nowoczesne narzędzia do zarządzania – została uznana za najciekawszą tego typu publikację, spośród wszystkich, dotychczas wydanych na świecie.

REKLAMA:
snt ile kosztuje wdrozenie erp
 
W ostatnich latach obserwujemy, jak w coraz większym stopniu doświadczenia i opinie innych wpływają na podejmowane przez nas decyzje zakupowe. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie, że „TripAdvisor” czy „Booking.com”, bazujące głównie na opiniach, 5 lat temu jeszcze nie istniały. Wierzę, że z doświadczeń innych firm czerpią wiedzę też odbiorcy systemów ERP. Dziś na całym świecie historia ze szczęśliwym zakończeniem stanowi jedno z najlepszych narzędzi sprzedaży. W tych historiach, firm z podobnych branż, z podobnymi problemami i wyzwaniami, potencjalni klienci, mogą znaleźć inspirację do zmiany swojego biznesu. Poza tym wszyscy uwielbiamy słuchać dobrych historii! Jestem dumny z tego, że Altab jest pierwszym partnerem w Polsce i jednym z pierwszych na świecie, który skorzystał z tego nowego sposobu prowadzenia działań marketingowych i sprzedażowych – podkreśla Paulo Almeida, Szef Marketingu SAP Business One.


SMB Innovation Summit to globalne spotkanie partnerów firmy SAP. Międzynarodowy szczyt jest doskonałą okazją do zdobycia informacji na temat nowości technologicznych SAP, a także wymiany doświadczeń pomiędzy firmami partnerskimi SAP z całego świata. Kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 18-20 czerwca w Orlando.

Źródło: www.altabsa.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems 2019 duzy gif 4
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia