Multi-robot tworzony w Wielkopolsce niebawem znajdzie swoje zastosowanie na całym świecie. Innowacyjne narzędzia i produkty ICT – nad tym pracuje zespół ekspertów z firmy L-Systems. Poczyniono duże postępy jeśli chodzi o stworzenie Multi-robota, systemu do zarządzania produkcją. Aktualnie są prowadzone badania przemysłowe i prace rozwojowe nad autorskim rozwiązaniem systemu.

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 

Prace każdego dnia postępują. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby przełomowy system do zarządzania produkcją rozpoczął swoją pracę w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy – mówi Robert Pawlak, prezes L-Systems. – Jestem dumny, że innowacyjny system, który niebawem znacznie ułatwi pracę wielu firm, jest tworzony w Polsce. To dla nas wielki projekt – dodaje.


Innowacyjny projekt, który niebawem pojawi się na rynku, tworzony jest w Wielkopolsce, a dokładnie w poznańskim i pilskim biurze L-Systems. Nowoczesny Multi – robot, to oparty o koncepcję agentów system do zarządzania produkcją. Projekt jest realizowany przy udziale Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. Przewiduje on wykonanie badań i prac rozwojowych.

Komunikacja agentowa została zaprojektowana z wielką starannością, z przestrzeganiem zasad nazewnictwa i numeracji komunikatów – mówił prof. dr hab. Marcin Paprzycki z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk. – Przeprowadzona została analiza zakresu funkcjonalności agentów, wynika z niej, że są prawidłowo zdefiniowane, jeżeli chodzi o zakres funkcjonalności oraz komunikację.


W pierwszym kwartale 2021 r. zostaną zakończone prace nad prototypem Multi-Robota. Następnie zaplanowano weryfikację, demonstrację i uzyskanie ostatecznej formy technologii Multi-Robota. Komercyjna wersja będzie dostępna pod koniec przyszłego roku.

Źródło: www.l-systems.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top