sbiznes logo02021Nowa aplikacja mobilna sHandlowiec zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników programu sBiznes erp. Aplikacja służy do tworzenia zamówień handlowych na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Współpracuje ona z programem sBiznes erp. Może współpracować również z innymi programami.

 REKLAMA 
 PRZENIEŚ ERP DO CHMURY 
 
sHandlowiec składa się z list zamówień, kontrahentów, towarów i rozliczeń oraz obrotów w ujęciu rocznym, kwartalnym i miesięcznym. Użytkownik po zalogowania może w szybki i prosty sposób tworzyć zamówienia dla obsługiwanych przez niego kontrahentów. Lista zamówień zawiera zarówno zamówienia z programu sBiznes jak i nowe utworzone w aplikacji - wszystkie są odpowiednio oznaczane przy pomocy kolorowych ikon oraz statusów.

Okno kontrahentów zawiera wszystkich klientów, do których przypisany jest zalogowany handlowiec. Użytkownik po wyszukaniu konkretnego kontrahenta może na przykład przejrzeć historię jego zamówień czy "przypiąć" takiego kontrahenta - dzięki czemu pozycje wyświetlane na innych oknach zostaną przefiltrowane względem tego klienta. Lista towarów umożliwia przeglądanie dostępnego asortymentu, jego cen oraz stanów magazynowych. Po wejściu w szczegóły konkretnego towaru możliwe jest otworzenie kalkulatora umożliwiającego szybkie wyliczenie ceny końcowej przy zastosowaniu konkretnego rabatu. Rozliczenia pozwalają na monitorowanie statusu płatności kontrahentów, pokazują ile dni pozostało do terminu płatności lub o ile dni został on przekroczony.

Ekran obrotów przedstawia wyniki sprzedaży użytkownika w skali rocznej, kwartalnej oraz miesięcznej. Proces aktualizacja aplikacji przebiega w bardzo łatwy i sprawny sposób. Użytkownik w dowolnym momencie może sprawdzić czy dostępna jest nowa wersja, a pobranie i instalacja następują automatycznie. Aplikacja może pracować zarówno w trybie offline jak i online - tworzenie i edycja zamówień oraz przeglądanie danych możliwe jest bez połączenia z siecią, natomiast synchronizacja danych oraz wysyłanie zamówień do programu sBiznes wymaga połączenia z siecią.

Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top