sbiznes logo02021Lider produkcji oraz sprzedaży opartych na biotechnologii nawozów dolistnych i środków do ochrony roślin wybiera sBiznes wraz z aplikacją mobilną sHandlowiec.


 REKLAMA 
 PRZENIEŚ ERP DO CHMURY 
 
NOVAGRA®, lider produkcji oraz sprzedaży opartych na biotechnologii nawozów dolistnych i środków do ochrony roślin wybrał system sBiznes wraz z aplikacją mobilną sHandlowiec.

Firma NOVAGRA® Dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu nawożenia roślin oraz środków ochrony roślin. Produkty NOVAGRY cechują się wysoką jakością i troską o środowisko naturalne. ECO technologia i BIO pestycydy to kierunek na przyszłość. Odważnie i bez żadnych kompleksów NOVAGRA® rozszerza swoją ofertę na rynku krajowym i europejskim.

Producent sBiznes zobowiązał się wykonać rozbudowę systemu pod indywidualne potrzeby użytkownika.

sBiznes to innowacyjny, przejrzysty, intuicyjny oraz prosty w obsłudze, zawierający elementy niezbędne do wspomagania pracy, obsługi, zarządzania, nadzoru i kontroli tego co dzieje się w firmie.

Aplikacja mobilna sHandlowiec wspomaga przygotowanie i tworzenie zamówień na urządzeniach mobilnych (samrtphony i tablety).

Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top