naxiom logo 2022Spółka nAxiom nawiązała nową współpracę partnerską z firmą Ateris S.A., która w swojej pracy wykorzystuje zarządzanie procesowe w biznesie, architekturę organizacji oraz integrację środowiska IT. Platforma nAxiom oferuje narzędzia umożliwiające łatwą automatyzację procesów biznesowych, a także sprawne zarządzanie danymi. Dzięki temu może spełnić oczekiwania klientów swojego partnera.


 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Podjęliśmy współpracę partnerską ze spółką nAxiom, ponieważ wierzymy, że ich technologie nie tylko ułatwiają automatyzację wielu procesów, ale również wpisują się w naszą filozofię, która skupia się na skutecznej i uporządkowanej organizacji procesów biznesowych. Dostrzegamy w platformie nAxiom spory potencjał dla naszych klientów - mówi Daniel Orzałkiewicz, Dyrektor Handlowy w ATERIS S.A.


Cieszy nas docenienie platformy nAxiom przez ATERIS S.A. Wierzymy, że nasze rozwiązania pozwolą spełnić oczekiwania klientów naszego nowego partnera - dodaje Dariusz Pruchnik, Dyrektor Zarządzający w nAxiom Sp. z o.o.


nAxiom Sp. z o.o. jest producentem platformy klasy low-code o nazwie nAxiom - autorskiego narzędzia służącego do tworzenia aplikacji oraz automatyzacji procesów biznesowych. Działalność rozpoczęła w 2019 roku, czerpiąc wiedzę z 30-letniego doświadczenia grupy OPTeam, z której się wydzieliła. Jako partner transformacji procesów zapewnia technologię pozwalającą wykorzystać potencjał już użytkowanych systemów informatycznych bez ingerowania w ich kod źródłowy. Skupia się na biznesowym podejściu do projektów i na korzyściach, jakie powinny zapewniać wdrażane systemy i aplikacje.

Ateris S.A. to doświadczony zespół działający na rynku już od 25 lat, a jako niezależna firma od 2012 roku. Wdraża i wykorzystuje zarządzanie procesowe zarówno w świadczonych usługach, jak i aplikacjach. Swoje procesy doskonali dzięki dokładnej analizie i zwinnej metodyce pracy, dodatkowo wspierając swoich klientów w zakresie warsztatów i szkoleń.

Źródło: www.naxiom.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top