Systemy chmurowe od Symfonii z nagrodami w konkursie Best in Cloud 2024
SYMFONIAW tegorocznej edycji konkursu Best in Cloud 2024 Symfonia aż dwukrotnie znalazła się w gronie laureatów. Jej systemy chmurowe zostały nagrodzone w kategoriach: najlepszy ERP/CRM oraz najlepszy produkt zintegrowanej komunikacji. Kapituła konkursowa doceniła przede wszystkim ich elastyczność i innowacyjność, a także pozytywny wpływ na kreowanie nowych możliwości biznesowych w sektorze MŚP. Nagrody zdobyły Symfonia Obieg Dokumentów i Symfonia eBiuro.


 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
18 czerwca 2024 r. zostały ogłoszone wyniki 12. edycji konkursu Best in Cloud 2024. Wśród rozwiązań nagrodzonych przez ekspertów z największych firm informatycznych pojawiły się dwa systemy chmurowe od Symfonii.

Pierwsze miejsce w kategorii najlepszy ERP/CRM już po raz kolejny uzyskała platforma Symfonia Obieg Dokumentów. Łączy ona funkcjonalności ECM i ERP z systemem pracy grupowej. Dzięki temu pozwala stworzyć centralną, w pełni scyfryzowaną bazę umów, faktur i korespondencji, a także usystematyzować ścieżki obiegu i akceptacji tego typu dokumentów. SOD stanowi również odpowiedź na potrzeby tych przedsiębiorstw, które chcą wdrożyć elektroniczne archiwum. Platforma pozwala bowiem na łączenie powiązanych tematycznie dokumentów tak, by jej użytkownicy mogli szybko odnajdywać interesujące ich informacje.

Kapituła konkursowa wyróżniła także program księgowy Symfonia eBiuro, który nagrodę uzyskał w kategorii najlepszy produkt zintegrowanej komunikacji. Powyższy system chmurowy stworzony został z myślą o potrzebach biur rachunkowych. Dzięki połączonym modułom uproszczonej księgowości, kadr i płac umożliwia łatwe zarządzanie wszystkimi procesami księgowymi. Wyróżnikiem tego rozwiązania jest także aplikacja mobilna wyposażona w moduł do komunikacji z klientami. Program Symfonia eBiuro dostępny jest także w wersji dla mikro, małych i średnich firm.

Systemy chmurowe od Symfonii wspierają cyfryzację w sektorze MŚP

Symfonia już od blisko 30 lat jest partnerem technologicznym, który wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w procesie cyfryzacji. Dostarczane na rynek systemy chmurowe wpisują się w potrzeby biznesu, najnowsze trendy, a także zmiany otoczenia prawnego. Dzięki temu skutecznie automatyzują procesy w takich obszarach, jak finanse, księgowość, kadry i płace, HR, zarządzanie sprzedażą i produkcją, prowadzenie magazynu czy analiza danych.

Naszą misją jest dalsza cyfryzacja sektora MŚP tak, by otwierać przed nim drzwi do innowacji i wyższej efektywności. Chcemy, aby każde przedsiębiorstwo – niezależnie od wielkości, branży i budżetu – mogło w pełni korzystać z możliwości, jaki oferują nowoczesne systemy chmurowe. Jako zaufany doradca technologiczny oferujemy jednak nie tylko samą technologię. Poprzez szkolenia i kursy Akademii Symfonii, spotkania poświęcone cyfryzacji dla przedsiębiorców, wsparcie techniczne ze strony naszych ekspertów oraz dogłębną znajomość wymogów prawnych, pomagamy polskim firmom rozwijać się bezpiecznie, mądrze i sprawnie – komentuje Piotr Ciski, CEO Symfonii.To już kolejny raz, gdy Symfonia została laureatem konkursu Best in Cloud. W poprzednich edycjach nagrody i wyróżnienia zdobyły m.in. takie programy, jak Symfonia Obieg Dokumentów czy Symfonia ERP HRcloud.

Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top