przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
GAVDI Polska wdroży system SAP SuccessFactors w Grupie NEUCA, dostawcy produktów i usług na rynku zdrowia. Narzędzie wesprze realizację misji i strategii rynkowej firmy oraz wynikających z nich założeń polityki personalnej.


REKLAMA:
snt banner 300
 


W ramach nowego rozwiązania menedżerowie zostaną wyposażeni w intuicyjne narzędzie do zarządzania zespołem, a pracownicy zyskają nowoczesną platformę do pracy grupowej, szkoleń i dzielenia się wiedzą. Z systemu korzystać będzie docelowo 4 tysiące osób zatrudnionych w Grupie.

W ramach projektu uruchomiony zostanie moduł Employee Central stanowiący centralne miejsce przechowywania informacji o pracownikach. Menedżerowie NEUCA otrzymają dostęp do określonych danych podległych pracowników niezależnie od miejsca, w którym przebywają, także przy użyciu urządzeń mobilnych. Pierwsza fala projektu obejmie wdrożenie modułu Onboarding wspierającego proces wprowadzania nowych pracowników do firmy oraz moduł Learning do obsługi zarządzania szkoleniami. W drugiej fali zaplanowano uruchomienie modułów Performance & Goals oraz Succession&Development.
Decyzję o wdrożeniu rozwiązania chmurowego podjęliśmy, ponieważ zależy nam na uspójnieniu i stałym monitoringu realizacji strategii Grupy. Dzięki SAP SuccessFactors ustandaryzujemy niektóre procesy zarządzania kapitałem ludzkim i udostępnimy pracownikom nowoczesne rozwiązanie odpowiadające potrzebom oraz wymaganiom współczesnego użytkownika. Wybraliśmy firmę Gavdi Polska jako głównego wykonawcę, ponieważ poszukiwaliśmy partnera wdrożeniowego, który nie tylko skonfiguruje system według wymagań z umowy, ale będzie również w stanie doradzić nam w sprawie sposobu realizacji różnych potrzeb biznesowych – mówi Andrzej Zieliński, Dyrektor Departamentu Polityki Personalnej w NEUCA.
Elementem projektu w Grupie NEUCA będzie także wdrożenie firmowego portalu społecznościowego, który umożliwi wielostronną i szybką wymianę wiedzy poprzez grupy dyskusyjne, bazy wiedzy, fora czy blogi. W ramach korzystania z tego serwisu pracownicy będą mieli możliwość pracy grupowej na dokumentach w czasie rzeczywistym, prowadzenia grup projektowych czy ankietowania. Usprawni to współpracę pomiędzy poszczególnymi pracownikami czy grupami roboczymi i zmniejszy jej koszty.
Wdrożenie rozwiązania chmurowego w NEUCA to kolejny projekt realizowany przez Gavdi w Polsce. Cieszy mnie, że coraz więcej firm decyduje się na migrację części procesów zarządzania kadrami do chmury – jest to naturalny kierunek rozwoju dla branży HR. Potwierdza to również raport firmy analitycznej Gartner, w którym system SAP SuccessFactors po raz trzeci z rzędu został uznany za lidera rozwiązań chmurowych za rok 2015 – mówi Teresa Olszewska, Prezes Zarządu Gavdi Polska.
NEUCA działa na styku kluczowych dziedzin rynku zdrowia, co daje wyjątkowe możliwości rozwoju dla firmy i jej pracowników, którzy są ekspertami w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia branżach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie, mediach i wielu innych. W ciągu 4 lat z hurtowni farmaceutycznej stała się liczącym graczem na rynku zdrowia. Prowadzi liczne projekty startupowe i wprowadza na rynek zdrowia nowe rozwiązania. NEUCA jest cenioną spółką giełdową regularnie poprawiającą wyniki finansowe.

Źródło: Gavdi Polska

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250