Czas jest jedną z tych zmiennych, która w firmach spedycyjnych jest kluczowa. Chodzi tutaj o czas rozumiany szeroko – jako dostępność pracowników, ich kompetencji, a nawet szybkość reakcji na niespodziewane zdarzenia.

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Firma Kuehne Nagel wybrała EQ System przede wszystkim jako partnera biznesowego, który oceni sytuacje wyjściową firmy, wyznaczy elementy, które należy poprawić przed rozpoczęciem samego projektu, a następnie zaproponuje, dostosuje i wdroży odpowiednie narzędzie, pozwalające zrealizować zakładane cele biznesowe i strategiczne. W tym przypadku tym narzędziem jest platforma komunikacyjna XPRIMER.
Współpracę ze specjalistami EQ System oceniam bardzo wysoko – zespół bardzo profesjonalny, z szeroką wiedzą i znajomością szczegółów (wyzwań oraz ograniczeń) naszej branży. Osoby, z którymi współpracowaliśmy zawsze chętnie wysłuchiwały naszych sugestii i odpowiadały na liczne pytania. W szczególności doceniam firmę EQ System za „szczerość podejścia– jeśli uważają, że jakaś funkcjonalność nie jest potrzebna, po prostu ją odradzają. EQ System polecam wszystkim, którzy szukają wiarygodnego i uczciwego partnera biznesowego. - Michał Piotrowski, IT Director.

eqsystem kuhne

Osiągnięte korzyści:
  • Przyspieszenie procesu tworzenia grafików, poprawienie ich jakości, optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich oraz ograniczenie liczby błędów dzięki automatycznej weryfikacji zgodności z kodeksem pracy, regulaminami wewnętrznymi czy dostępnością konkretnych pracowników.
  • Zwiększenie efektywności komunikacji wewnętrznej, znaczące zaoszczędzenie czasu kadry zarządzającej oraz zapewnienie pracownikom szybkiego dostępu do aktualnych informacji (o dniach urlopu, aktualnym planie oraz jego ewentualnych zmianach) za sprawą wprowadzenia samoobsługi pracowniczej.
  • Wiarygodne porównywania funkcjonowania poszczególnych oddziałów firmy poprzez eliminację ryzyka korzystania z niedokładnych lub różnych danych za sprawą stworzenia spójnej bazy i integracji z systemami wewnętrznymi.

Zachęcamy do przeczytania referencji w całości - http://www.eqsystem.pl/aktualnosci/referencje-kuehne-nagel---xprimer-wyznacza-jasna-droge-do-celu.html

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top