eqsystemWspółcześnie coraz więcej firm ma świadomość, że zmiany wprowadzane w jednym obszarze mają istotny wpływ na funkcjonowanie całej firmy.

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
W związku z tym wszystkie realizowane w EQ System projekty poprzedza bardzo szczegółowa analiza przedwdrożeniowa. Określa ona nie tylko cele i korzyści z projektu, ale również konkretne jego etapy wraz z jasno określonymi konsekwencjami wprowadzanych usprawnień. Takie podejście daje gwarancję, że wdrożone rozwiązania będą idealnie dopasowane do strategii biznesowej firmy i przyniosą wszystkie z zakładanych korzyści, a pracownicy bardzo szybko przystosują się do nowych warunków pracy.
 
Taki schemat działania doceniła firma Elhand Transformatory, w której specjaliści EQ System doskonalą procesy zarządzania produkcją z wykorzystaniem systemów Asprova APS i Opera MES. Połączenie wiedzy oraz funkcjonalności systemów pozwoli na osiągnięcie wielu korzyści.

Zakładane korzyści:
  • Usprawnienie realizacji produkcji zleceniowej dzięki przyspieszeniu odpowiedzi na zapytania Klientów.
  • Przekazywanie Klientom wiarygodnych terminów realizacji zleceń dzięki dostępowi do bieżących informacji m.in. o wykorzystaniu zasobów, dostępnych mocach produkcyjnych oraz wydajności obsady.
  • Poprawa stabilności planu produkcyjnego dzięki możliwości przeprowadzania symulacji typu what-if.
  • Lepsze dopasowanie obsady do tworzonych planów dzięki uwzględnianiu kompetencji bezpośrednio podczas ich układania.
  • Zwiększenie szybkości oraz elastyczności reakcji na nagłe zdarzenia dzięki automatyzacji procesu informowania o awariach, brakach materiałów czy osób o wymaganych kompetencjach.
  • Ograniczenie kosztów dzięki bilansowi materiałowemu i automatycznemu generowaniu propozycji zakupu.
Źródło: www.eqsystem.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top