Firma Pacyga jest wiodącym producentem mebli dziecięcych, która stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniające bezpieczeństwo dzieci i zadowolenie rodziców. Pełna automatyzacja w procesie produkcji, ciągły rozwój asortymentowy, nowoczesne urządzenia oraz najwyższa jakość i bezpieczeństwo podczas użytkowania finalnego produktu to ich klucz do sukcesu.

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Firma stawia także na odpowiednie zaplecze produkcyjne – posiada nowoczesne maszyny, rozbudowaną lakiernię, centra obróbcze, nowoczesne suszarnie oraz własną narzędziownię i wewnętrzne laboratorium. Do poszukiwania nowego systemu skłoniła ich chęć jeszcze większego poszerzenia oferty. Kiedy jednak proces produkcyjny wymusza na producencie częste przezbrojenia wynikające ze zróżnicowanych w szczegółach produktów, planowanie produkcji staje się nie lada wyzwaniem. Był to dobry moment na wdrożenie rozwiązania, które udoskonali i zaplanuje proces produkcji. Wybór padł na Asprove APS.

eq system to jedyny partner Asprovy w Polsce, który zajmuje się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań IT w wielu branżach. Jednym z ważniejszych założeń współpracy z Pacyga Meble jest poszerzenie asortymentu, przy jednoczesnym zachowaniu terminowej realizacji zamówień. Aby tego dokonań, eksperci z eq system przyjrzeli się procesowi produkcyjnemu dosłownie od środka. Poznali jego specyfikę, plany przyszłościowe, najważniejsze założenia, plusy i wąskie gardła. Na tym etapie, wybór systemu do zarządzania, ale i doskonalenia ciągłego rozwoju procesów produkcyjnych mógł być tylko jeden – Asprova APS. Dlaczego?

Dzięki swojej elastyczności oraz szerokim możliwościom rozwoju, daje pewność, że będzie on spełniał zarówno obecne oczekiwania, jak i te, które pojawią się w przyszłości. Jest to bowiem system „samouczący się”, który pozwala tworzyć wielowymiarowe analizy typu „co jeśli? Asprova APS pozwala na lepsze i świadome zarządzanie. Jednocześnie wyróżnia się spośród innych systemów możliwością szybkiego reagowania na zagrożenia wynikające z opóźnień dostaw komponentów oraz surowców, możliwością wychwycenia wąskich ,,gardeł’’, a także zmniejszeniem ilości przezbrojeń przy zachowaniu terminowej realizacji zleceń.

eq system to firma doradczo-wdrożeniowa, która od samego początku pokazuje i uświadamia, że planowanie produkcji jest kluczowym, jednym z najważniejszych elementów wpływających na efektywność i kondycję całej organizacji. Zmiany, które nastąpią po wdrożeniu Asprova APS w Pacyga Meble mają na celu przede wszystkim pomóc w świadomym układaniu planu produkcyjnego oraz terminowym dostarczaniu zamówień do klientów. System Asprova APS umożliwia precyzyjne odzwierciedlenie charakteru danej branży i uwzględnia go w poszczególnych procesach produkcyjnych. Pracownicy firmy sami mogą definiować kryteria optymalizacyjne oraz zależności pomiędzy takimi obszarami jak technologia, dostępność narzędzi, kompetencje pracowników, parametry zasobów, relacje pomiędzy zadaniami, parametry surowców, czy utrzymanie ruchu.

Źródło: www.eqsystem.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top