Jak firma Strauss Cafe utrzymuje tak silną pozycję na bardzo zmiennym i trudnym rynku od tylu lat? Jak usprawnia swoje procesy zarządzania produkcją? Czym wspiera swoje działania?

 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Wyobraźmy sobie przez chwilę, że jest rok 2013 - w Polsce coraz więcej mówi się o systemach APS, a wiele firm zaczyna uświadamiać sobie, że przy bardziej skomplikowanych, wieloetapowych procesach produkcyjnych systemy klasy ERP to za mało i warto zacząć wspierać się bardziej wyspecjalizowanymi systemami IT. Wśród tych firm znajduje się Strauss Cafe, na którego czele stoją specjaliści o ponadprzeciętnej wiedzy, niestety z dosyć przeciętnymi narzędziami. Same umiejętności powoli przestają być wystarczające, bo przy nagłym wzroście liczby zamówień zaczyna brakować po prostu... czasu. Firma podejmuje decyzję o wdrożeniu systemu Asprova APS, a na swojego partnera biznesowego wybiera firmę doradczo-wdrożeniową eq system.

Strauss Cafe jest doskonałym przykładem przedsiębiorstwa, które w sposób bardzo świadomy wybrało wyspecjalizowany system IT. Dlaczego? Ponieważ oprogramowanie Asprova APS wspiera funkcjonowanie firmy od ponad 9 lat - rośnie razem z organizacją, a dzięki temu cały czas generuje nowe korzyści biznesowe.

To była najlepsza decyzja, jeśli chodzi o wybór oprogramowania do tak dynamicznie zarządzanego produktu - podsumowuje Paweł Wiktorowski, IT Production Systems Administrator w Strauss Cafe Poland

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top