Eurex wdraża system ERP RamBase
RAMBASEZakład Przerobu Drewna Eurex, obecny na rynku od ponad 30 lat rozpoczął współpracę z RamBase. Wdrożenie zaawansowanego systemu ERP to strategiczna inwestycja, która została zrealizowana z wsparciem funduszy Unii Europejskiej, co podkreśla zobowiązanie firmy do nieustannego rozwoju i innowacji.


 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Kompleksowe wdrożenie dla optymalizacji produkcji i logistyki

W ramach projektu wdrożono szeroki zakres modułów systemu RamBase, obejmujący zarówno dział sprzedaży, zakupów, jak i planowanie produkcji, organizację magazynów wraz z logistyką. Wybór ten został podyktowany potrzebą zapewnienia wszechstronnych, ale jednocześnie zintegrowanych narzędzi zarządzania kluczowymi obszarami firmy Eurex. Decyzja ta jest wynikiem dążenia do maksymalizacji efektywności operacyjnej i optymalizacji procesów w każdym aspekcie działalności.

Technologia chmurowa kluczem do zrównoważonego rozwoju

Naszą decyzję o wyborze RamBase podyktowała nie tylko jego bogata funkcjonalność i nowoczesny interfejs użytkownika, ale również fakt, że jest to rozwiązanie chmurowe. Dzięki temu możemy skupić się na naszym rdzeniu biznesowym, nie martwiąc się o infrastrukturę IT. To kluczowy krok w naszej strategii zrównoważonego rozwoju, pozwalający na jeszcze lepsze wykorzystanie surowca i dbałość o środowisko naturalne - Michał Kędzia, dyrektor zarządzający i wspólnik Zakładu Przerobu Drewna Eurex


Wsparcie UE – siła napędowa innowacji

Projekt wdrożenia systemu RamBase został wsparty przez fundusze Unii Europejskiej, co jest wyrazem uznania dla innowacyjności i zrównoważonego rozwoju prowadzonego przez Zakład Przerobu Drewna Eurex. Inwestycja ta otwiera nowe możliwości dla firmy, umacniając jej pozycję lidera w branży i przyczyniając się do wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań, które będą służyć zwiększeniu konkurencyjności firmy na rynku.

Perspektywy dofinansowań i grantów z zakresu zakupu i wdrożenia systemu ERP ciągle się zmieniają. Najważniejszym krokiem w procesie ubiegania się o dofinansowanie, jest znalezieniu programu lub konkursu odpowiedniego dla danej działalności oraz zapoznaniu się z jego celami, wymaganiami i najważniejszymi datami.

Za sprawą dostępnych funduszy europejskich przed polskimi przedsiębiorcami otwiera się możliwość wdrożeń nowoczesnych narzędzi optymalizujących działanie firmy i jej koszty operacyjne. Nasza współpraca z Eurex jest modelowym przykładem wykorzystania takiej szansy” – mówi Monika Bugaj-Jabłońska, site manager w RamBase Polska.


Źródło: www.rambase.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top