abas Dashboard. Trzymaj rękę na pulsie
W obecnej szybko zmieniającej się sytuacji biznesowej, aby osiągnąć sukces, konieczne jest być na bieżąco. Wymaga to efektywnego śledzenia i analizy dużych ilości danych, które są generowane przez różne operacje biznesowe. Jednakże, zarządzanie takimi danymi może być trudne i czasochłonne, szczególnie jeśli korzysta się z tradycyjnych systemów, które nie mają niezbędnych narzędzi do wizualizacji i analizy danych.


 REKLAMA 
 Baner srodtekstowy350x350 strona KSeF 
 
Tutaj z pomocą przychodzą konfigurowalne i intuicyjne kokpity menedżerskie (dashboards) w abas ERP, zapewniając firmom kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania ich operacjami, w tym wizualizację i analizę danych w czasie rzeczywistym. Umożliwiają one firmom śledzenie kluczowych wskaźników wydajności (z ang. key performance indicators, KPI), uzyskiwanie wglądu w ich działalność i podejmowanie świadomych decyzji w oparciu o dokładne i aktualne dane.

Inteligentne rozwiązanie do analizy i wizualizacji danych biznesowych


Oprócz licznych standardowych kokpitów menedżerskich dla różnych obszarów, użytkownik systemu abas ERP otrzymuje wbudowane narzędzie, które pozwala dopasowywać istniejące i tworzyć własne widoki. Nie potrzeba do tego umiejętności programistycznych - wystarczy skorzystać z samoobsługowej konfiguracji. W konsolach menedżerskich można sprawdzać aktualną sytuację w firmie pod kątem zależności i odchyleń oraz wykorzystywać dostrzeżone trendy do podejmowania decyzji.

Osobisty kokpit menedżerski

Za pomocą zindywidualizowanego kokpitu menedżerskiego użytkownik ma dostęp do aplikacji, których potrzebuje każdego dnia. W ten sposób może uporządkować swoje środowisko pracy i skupić się na najważniejszych zagadnieniach.

Dzięki intuicyjnej nawigacji i wygodnemu wyszukiwaniu propozycji szybko dostępne są też wszystkie inne procesy. Zamówienie, faktura czy notatki dotyczące klienta - wszystko to można szybko znaleźć i zaoszczędzić cenny czas.

abas Dashboard - rozwiązanie dopasowane do potrzeb

W rozwiązaniu abas Dashboard dostępna jest technologia, która pozwala wygodnie tworzyć indywidualne kokpity menedżerskie do obsługi powtarzających się zapytań. Można w nich wyświetlać niezbędne w danym momencie informacje na podstawie istniejących danych z systemu ERP, a także łączyć je ze sobą i analizować z różnych punktów widzenia. Kokpit menedżerski zdefiniowany przez użytkownika tworzy się przez konfigurację - nie wymaga to umiejętności programistycznych.

Dzięki abas ERP firmy mogą łatwo dostosowywać swoje pulpity nawigacyjne do swoich konkretnych potrzeb i preferencji, a nawet tworzyć wiele pulpitów nawigacyjnych dla różnych działów lub funkcji. Ten poziom dostosowania gwarantuje, że każdy użytkownik ma odpowiednie dane i spostrzeżenia, których potrzebuje do wydajnego wykonywania swoich zadań.

Co więcej, intuicyjne kokpity menedżerskie w abas ERP zapewniają przyjazny dla użytkownika interfejs, który wymaga minimalnego przeszkolenia, ułatwiając dostęp i analizę danych nawet użytkownikom nietechnicznym. Kokpity są również zaprojektowane tak, aby były responsywne, co oznacza, że użytkownicy mogą uzyskiwać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu, w tym na telefonach komórkowych i tabletach.

Podsumowując, konfigurowalne i intuicyjne dashboardy w abas ERP oferują firmom potężne narzędzie do efektywnego zarządzania i analizowania danych. Dzięki wizualizacji danych w czasie rzeczywistym, dostosowywaniu i intuicyjnemu interfejsowi, abas ERP umożliwia firmom podejmowanie świadomych decyzji, które napędzają rozwój i zbliżają do sukcesu.

Źródło: www.abas-poland.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top